ما نمیسازیم، ما خلق میکنیم!

ما نمیسازیم، ما خلق میکنیم!

خدمات گروه یسنا:

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری

نوآوری سیستم های منحصر به فردی چون پارتیشن های تک و دوجداره و نیز سیستمهای مبلمان اداری از جمله فعالیت های واحد تحقیق و توسعه گروه یسنا به شمار می آید که این امر موجب شد تا در سال 1396 محصولات مبلمان و پارتیشن بندی اداری را به بازار عرضه کند. یسنا در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اداری، فروشگاهی و نمایشگاهی همراه با گروه توانمند و خلاق خود است تا آنجا که توانسته نشان های کیفیت داخلی و بین المللی را از آن خود کند.

ادامه مطلب …

غرفه سازی

حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی مقوله بسیار مهمی برای شرکتها می باشد، از این رو غرفه سازی یسنا طی سالهای اخیر توفیق طراحی و اجرای موفق ده ها غرفه را در نمایشگاه های مختلف داشته است.
همچنین با عرضه سازه های متنوع تبلیغاتی پرتابل (تتریس، ماکسیما، استند، پاپ آپ و …) توانسته است نیازهای شرکتهای مختلف را در این زمینه مرتفع سازد.

سایت غرفه سازی گروه یسنا

طراحی و گرافیک

واحد طراحی و گرافیک یسنا، با درک اهمیت فوق العادۀ ارتباط تصویری در بازاریابی و تبلیغات، اقدام به ایجاد آتلیـه پرتوان طراحی گرافیــک درون سازمانی نمـوده است.
در این آتلیه گروهی از خلاق ترین طراحان گرافیـک ایران و با ایده های بکر و توانمندی های هنری و فنی خود، نقش موثری را در تثبیت هویت بصری برندهای مشتریان داشته اند.

پارتیشن شیشه‌ای

پارتیشن شیشه ای Frameless تکجداره و دو جداره فریم لس می تواند هر فضای کوچک و بزرگ را به چند قسمت تقسیم کند. از پارتیشن تکجداره و دو جداره فریم لس می توان برای سبک های مدرن و کلاسیک استفاده کرد.
هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورند و نور محیط کار را کم نمیکند و محیطی دلچسب برای کارمندان شما بوجود می آورد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart