درباره گروه دکوراسیون یسنا

ما نمیسازیم، ما خلق میکنیم

شرکت یسنا در سال 1378 خدمات خود را با طراحی و ساخت سیستم های فروشگاهی آغاز و پس از آن به درخواست مشتریانش واحد طراحی و اجرای فضاهای اداری را راه اندازی کرد. واحد دکوراسیون اداری یسنا در سال 1390 شروع به فعالیت کرده و با ارائه ی محصولات نوین اداری وارد بازار خدمات دکوراسیون اداری شد.
نوآوری سیستم های منحصر به فردی چون پارتیشن های دوجداره و نیز سیستم های مبلمان اداری از جمله فعالیت های واحد تحقیق و توسعه شرکت یسنا به شمار می آید که این امر موجب شد تا در سال 1395 محصولات مبلمان و پارتیشن بندی اداری را به بازار عرضه کند. دستگاه های تولید تجهیزات اداری ، فروشگاهی و نمایشگاهی با استفاده از جدیدترین فناوری های روز کشورهای اروپایی با رایانه، راهبری و کنترل می شود.
یسنا در زمینه طراحی و تولید تجهیزات اداری، فروشگاهی و نمایشگاهی همراه با گروه توانمند و خلاق خود موفق به ساخت فضاهای گوناگون شده است تا آنجا که توانسته نشان های کیفیت داخلی و بین المللی را از آن خود کند.
یسنا در راستای جلب اطمینان مشتریان اقدام به تهیه آلبوم پروژه ها نموده است. در این آلبوم علاوه بر نمایش برند ها و ساختمان های مطرحی که با اعتماد به یسنا، ما را برای همکاری انتخاب کرده اند. نشان دادن خلاصه ای از مجموعه پروژه های یسنا در یک نگاه نیز مد نظر بوده است.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart